SZKOLENIA I DOKUMENTACJA HACCP DLA HANDLU

HACCP Online – kompleksowe rozwiązanie pozwalające na spełnienie wymagań ustawowych dla Sanepidu w jednym miejscu
Zakup wymaganych prawem szkoleń i dokumentacji HACCP.
U nas klient może załatwić sprawę nawet w 1 dzień, tj, tuż przed kontrolą Sanepid.

HACCP Online

Obowiązkowe szkolenia i wymagana przepisami dokumentacja w zasięgu kilku kliknięć

 • Wymagane prawem szkolenia online dostępne są od ręki, od razu po zakupie poprzez platformę HACCP Online – cały proces zajmuje 2-3h.
 • Po ukończeniu szkolenia certyfikat generuje się automatycznie do pobrania (PDF) – można wydrukować i wpiąć do dokumentacji (wymagane dla Sanepidu).
 • Szkolenia są dostępne od ręki, przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu – można w dowolnym momencie rozpocząć kurs, przerwać a następnie wrócić do odtwarzania.
 • Odtwarzane z komputera online w przystępnej i ciekawej formie, z podkładem lektora, oprócz treści merytorycznych szkolenia zawierają dużą ilość praktycznych przykładów, zdjęć, filmów i quizów.
 • E-szkolenia są dedykowane dla handlu, tj. sklepów i hurtowni spożywczych i uwzględniają ich specyfikę.
  • Oferujemy kompletną dokumentację HACCP/GHP/GMP wymaganą przez Sanepid składającą się z księgi jakości, procedur i instrukcji GHP/GMP oraz wyznaczonych punktów krytycznych (CCP). Tylko taka dokumentacja spełnia wymagania kontroli Sanepid.
  • Dokumentacja HACCP Online jest dostosowana do specyfiki małych firm sektora spożywczego wg uproszczonej metodologii.
  • Opracowana przez konsultanta dokumentacja uwzględnia specyfikę danej placówki.
  • Istnieje również możliwość samodzielnego przygotowania dokumentacji GHP/GMP dla Twojej placówki dzięki specjalnemu kreatorowi. Przygotowanie procedur i instrukcji online jest proste i szybkie – cały proces konfiguracji zajmuje ok. 10 min. Następnie dokumentację można od razu wygenerować w wersji elektronicznej (PDF).

Kto musi wdrożyć HACCP?

Każdy podmiot gospodarczy występujący w łańcuchu żywnościowym jest zobowiązany do obligatoryjnych szkoleń swoich pracowników, posiadania zaświadczeń ich odbycia (certyfikatów) oraz prowadzenia dokumentacji (procedur) systemu HACCP.

Zgodnie z obowiązującym prawem wszystkie podmioty działające na rynku spożywczym, a więc również: stołówki przedszkolne, szkolne i pracownicze, kawiarnie, restauracje, puby, sklepy i hurtownie spożywcze, hotele, motele itp., firmy cateringowe są zobowiązane do przestrzegania określonych wymagań higienicznych, w tym związanych z systemem HACCP – muszą posiadać CERTYFIKATY ze SZKOLEŃ swoich pracowników oraz prowadzić DOKUMENTACJĘ HACCP.

Dlaczego trzeba wdrożyć HACCP?

Kto nie wdroży zasad systemu HACCP wbrew obowiązkowi, podlega karze, a wdrożenie to musi być udokumentowane posiadaniem dokumentacji i zaświadczeń ze szkoleń do wglądu organów kontroli (np. SANEPIDU).

Co ci to daje?

SPEŁNISZ WYMAGANIA SANEPIDU

Minimum wymagań dla Sanepidu zapewnia Pakiet HACCP Start – dokumentacja opracowana przez konsultanta + 2 szkolenia online (1 podstawowe + 1 z audytu) za 500 zł + VAT – czyli tyle ile wynosi zazwyczaj na początku kara za brak HACCP

DLACZEGO Z NAMI?

lat w branży bezpieczeństwa żywności

lat działania platformy HACCP Online

lat wdrażania systemu HACCP

oraz tysiące zadowolonych klientów

Zapewniamy obsługę posprzedażową

Wsparcie w trudniejszych sprawach doświadczonych konsultantów ds. bezpieczeństwa żywności, rozwiązywanie problemów, np. po kontroli Sanepidu. Klient nie jest pozostawiany sam sobie – po wdrożeniu HACCP zapewniamy dodatkowe wsparcie merytoryczne.

W przypadku zakwestionowania przez Sanepid poprawności dokumentacji – dokonujemy bezpłatnej modyfikacji/wymiany.

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas i naszej ofercie? Słusznie!

Nie czekaj, aż Sanepid wytknie Ci braki w zakresie HACCP!

Kup wymaganą dokumentację oraz szkolenia HACCP/GHP/GMP

Zamiast płacić karę, wydaj Twoje pieniądze mądrzej i efektywniej!

Privacy Policy Settings