HACCP | SZKOLENIA | DOKUMENTACJA

Szkolenia i dokumentacja HACCP dla branży HoReCa – HOteli, REstauracji, CAteringu

HACCP Online – kompleksowe rozwiązanie pozwalające na spełnienie wymagań ustawowych dla Sanepidu w jednym miejscu Zakup wymaganych prawem szkoleń i dokumentacji HACCP. U nas klient może załatwić sprawę nawet w 1 dzień, tj, tuż przed kontrolą Sanepid.

HACCP ONLINE

Obowiązkowe szkolenia i wymagana przepisami dokumentacja w zasięgu kilku kliknięć

Wymagane prawem szkolenia online dostępne są od ręki, od razu po zakupie poprzez platformę  HACCP Online – cały proces zajmuje 2-3h.

Po ukończeniu szkolenia certyfikat generuje się automatycznie do pobrania (PDF) – można wydrukować i wpiąć do dokumentacji (wymagane dla Sanepidu).

Szkolenia są dostępne od ręki, przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu – można w dowolnym momencie rozpocząć kurs, przerwać a następnie wrócić do odtwarzania.

Odtwarzane z komputera online w przystępnej i ciekawej formie, z podkładem lektora, oprócz treści merytorycznych szkolenia zawierają dużą ilość praktycznych przykładów, zdjęć, filmów i quizów.

E-szkolenia są dedykowane dla branży HoReCa (hotele, restauracje, catering) i uwzględniają jej specyfikę.

Oferujemy kompletną dokumentację HACCP/GHP/GMP wymaganą przez Sanepid składającą się z księgi jakości, procedur i instrukcji GHP/GMP oraz wyznaczonych punktów krytycznych (CCP). Tylko taka dokumentacja spełnia wymagania kontroli Sanepid.

Dokumentacja HACCP Online jest dostosowana do specyfiki małych firm sektora spożywczego wg uproszczonej metodologii.

Opracowana przez konsultanta dokumentacja uwzględnia specyfikę danej placówki.

Istnieje również możliwość samodzielnego przygotowania dokumentacji HACCP/GHP/GMP dla Twojej placówki dzięki specjalnemu kreatorowi. Przygotowanie procedur i instrukcji online jest proste i szybkie – cały proces konfiguracji zajmuje ok. 10-15 min. Następnie dokumentację można od razu wygenerować w wersji elektronicznej (PDF).

Kto musi wdrożyć HACCP?

Każdy podmiot gospodarczy występujący w łańcuchu żywnościowym jest zobowiązany do obligatoryjnych szkoleń swoich pracowników, posiadania zaświadczeń ich odbycia (certyfikatów) oraz prowadzenia dokumentacji (procedur) systemu HACCP.

Zgodnie z obowiązującym prawem wszystkie podmioty działające na rynku spożywczym, a więc również stołówki przedszkolne, szkolne i pracownicze, kawiarnie, restauracje, puby, sklepy spożywcze, hotele, motele itp., firmy cateringowe, są zobowiązane do przestrzegania określonych wymagań higienicznych, w tym związanych z systemem HACCP – muszą posiadać CERTYFIKATY ze SZKOLEŃ swoich pracowników oraz prowadzić DOKUMENTACJĘ HACCP.

Dlaczego trzeba wdrożyć HACCP?

Kto nie wdroży zasad systemu HACCP wbrew obowiązkowi, podlega karze, a wdrożenie to musi być udokumentowane posiadaniem dokumentacji i zaświadczeń ze szkoleń do wglądu organów kontroli (np. SANEPIDU).

Co Ci to daje?

SPEŁNISZ WYMAGANIA SANEPIDU

Minimum wymagań dla Sanepidu zapewnia Pakiet HACCP Start – dokumentacja opracowana przez konsultanta + szkolenie online za 550 zł + VAT – czyli tyle ile wynosi zazwyczaj na początku kara za brak HACCP

Dlaczego z nami?

0
lat doświadczenia w branży bezpieczeństwa żywności
0
lat działania platformy HACCP Online oraz tysiące zadowolonych klientów
0
lat wdrażania systemu HACCP

Zapewniamy obsługę posprzedażową

Wsparcie w trudniejszych sprawach doświadczonych konsultantów ds. bezpieczeństwa żywności, rozwiązywanie problemów, np. po kontroli Sanepidu. Klient nie jest pozostawiany sam sobie – po wdrożeniu HACCP zapewniamy dodatkowe wsparcie merytoryczne. W przypadku zakwestionowania przez Sanepid poprawności dokumentacji – dokonujemy bezpłatnej modyfikacji/wymiany.

Chcesz wiedzieć więcej o nas i o naszej ofercie? Słusznie!

Nie czekaj, aż Sanepid wytknie Ci braki w zakresie HACCP!

Kup wymaganą dokumentację oraz szkolenia HACCP/GHP/GMP

Zamiast płacić karę, wydaj Twoje pieniądze mądrzej i efektywniej!

Scroll to Top